O firmie     |     Kontakt     |     Aktualności

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY POZNAŃ

ODBIERZ AUTO ZASTĘPCZE ZA DARMO

Miałeś stłuczkę lub wypadek? Twój samochód uległ uszkodzeniu z czyjejś winy? Czy w trakcie naprawy chcesz poruszać się sprawnym autem? Zależy Ci na czasie? Proponujemy Ci darmowe auto zastępcze w Poznaniu!

Oferujemy bezgotówkowe auto zastępcze z OC sprawcy. Podczas całego okresu trwania naprawy Twojego samochodu, będziesz mógł korzystać z darmowego auta zastępczego. To komfortowe rozwiązanie, które pozwoli Ci na codzienne poruszanie się autem. Kosztami najmu obciążymy Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji, więc nie zapłacisz nawet złotówki!

BEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY OD RĘKI

Samochód zastępczy możesz odebrać natychmiast! Albo wprost z naszego firmowego parkingu, albo podstawimy je w wygodnym dla Ciebie miejscu, np. od razu na miejsce kolizji.
Zaproponujemy Ci samochód tej samej klasy, co Twoje uszkodzone auto. Jeśli nie będzie to możliwe, od ręki zapewnimy pojazd z innego segmentu.
Zależy nam na Twoim czasie i wygodzie, dlatego wszelkimi formalnościami związanymi z autem zastępczym zajmiemy się później.
Pamiętaj, że masz prawo do auta zastępczego bez wskazywania przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe konkretnej wypożyczalni!

Zgodnie z przepisami prawa (Kodeks Cywilny art. 361, 363, i 415, Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 24.03.2000r. DU. Nr 26 poz. 310 w sprawie OC), ubezpieczyciel w zakresie OC, zobowiązany jest zaspokoić roszczenia poszkodowanego w takim stopniu, aby nie odczuwał żadnych strat związanych z zaistnieniem szkody.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ODBIERZ AUTO ZASTĘPCZE W POZNANIU
elegant_icon

PRZEKONAJ SIĘ SAM!

Call Now ButtonZADZWOŃ PO POMOC DROGOWĄ!